אודותינו

מגיל פיתוח בעמ - מגדל הצוק- הדמיית חוץ 1
מגיל פיתוח בעמ- מגדל הצוק 2 - תמונה חיצונית 1

חברת מגיל פיתוח בע"מ, הינה חברה מקבוצת החברות של מגיל בנייה הבינלאומית

החברה מביאה אתה לפעילותה בישראל ניסיון עשיר של מעל 75 שנות בניה וייזום בקנדה וברחבי העולם, אשר כוללים אלפי יחידות דיור, עשרות מגדלי משרדים, ומרכזי מסחר וקניות בקנדה, ארצות הברית, סין, ברזיל, והקאריביים.

חברת מגיל הבינלאומית נוסדה בשנת 1953 על ידי האדריכל לואיס מגיל, ועם השנים הייתה אחראית לבניית אלפי יחידות דיור ועשרות מגדלים ברחבי העיר מונטריאול בקנדה.

בשנת 1984 הצטרף לחברה יוסי גוטשטדט, מהנדס בניין בוגר טכניון שנת 1970, ובשנים הבאות החברה הרחיבה את פעילותה מעבר לגבולות קנדה והחלה לפעול במגוון הולך וגדל של פרויקטים נדלניים ברחבי העולם, וגם החלה בפעילות בישראל ב-1996, בתור הקבלן הראשי לבניית מגדיל עזריאלי בתל אביב.

עם השנים החברה אימצה שיטות בניה מתקדמות בקנדה ובארצות הברית אשר מקנות לחברה יכולות בניה ברמה הגבוהה ביותר, ובמשך השנים השלימה מספר רב של פרויקטים למגורי יוקרה , משרדי יוקרה ומרכזי קניות בחו"ל

שיטות הבניה הייחודיות שלה מעלות את רמת הבנייה בארץ ומאפשרות לה להוריד משמעותית את זמן ההמתנה לדירה

בפעילותה בישראל החברה חרטה על דגלה את איכות ומהירות הבניה כערכים מובילים, ובפרויקטים שלה היא מתמקדת ביישום של טכניקות אשר מייצרות חווית מגורים אחרת מהמקובל בישראל.

החברה מתמקדת כיום בפרויקטים למגורים בעלי אופי ייחודי בהם נדרשת הקפדה מיוחדת על איכות הבניה ורמת המפרט והגימור של הדירות.

יתרונותיה של החברה, בנוסף לניסיון והידע הרב שצברה במשך השנים, הן מקצועיות חסרת פשרות, יציבות וגב כלכלי איתן, מה שמבטיח ללקוחותיה את החשוב ביותר — שלווה, ביטחון והמון שקט נפשי.

מגיל פיתוח בעמ - יוסף גוטשטדט 1

יוסף גוטשטדט

יוסי גוטשטדט מהנדס בניין, עתודאי בוגר טכניון שנת 1970. מר גוטשטדט התחיל את דרכו בשנת 1973 בחברת "אבני רום" בצפון הארץ. בשנת 1977 מר גוטשטדט עזב את ישראל, ובמשך כ-10 שנים עבד בפרס ובאפריקה עם מספר חברות בניה ויזמות ישראליות. בשנת 1983 מר גוטשטדט הגיע לקנדה, שם חבר לאחר שנה עם חברת מגיל הקנדית ונעשה שותף בקבוצת החברות. עם השנים, תחת ניהולו של מר גוטשטדט, היקפי הביצוע של החברה הפכו אותה לאחת מחברות הבניה הגדולות בקנדה. בתחילת שנות ה-90 מר גוטשטדט הוביל התפתחות בינלאומית של החברה, ותחת ניהולו בוצעו פרויקטים בסין, ברזיל, איי הקאריביים, וכן ישראל. תחת ניהולו של מר גוטשטדט, כיום מגיל בישראל דוגלת בשיטות בניה איכותיות ויעילות אשר מבוססות על ניסיונו העשיר ורב.

מגיל פיתוח בעמ - טל גוטשטדט 1

טל גוטשטדט

משפטן ובעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת טורונטו, קנדה, שם גדל ולמד. טל עבד מספר שנים כעורך דין בניו יורק, ולאחר מכן הפנה את התעסקותו ליזמות נדל"ן. בשנת 2008 טל חזר לארץ להתמקד בייזום של פרויקטים למגורים באזור המרכז.